See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Achiziție mașini unelte cu comandă numerică
Description: Achiziție de mașini unelte cu comandă numerică - 4 loturi, respectiv: abkant hidraulic, mașină CNC de debitat table cu laser 1 mm - 20 mm, mașină CNC de șanfrenat table 8 mm - 40 mm și mașină CNC de roluit profile/țeavă, conform specificațiilor caietului de sarcini.
Internal identifier: 938970-20-22-1-1-2-3
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42600000 Machine tools
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Abkant hidraulic
Description: Achiziția vizează furnizarea unui abkant hidraulic, conform specificațiilor caietului de sarcini
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 42633000 Bending, folding, straightening or flattening machines
Additional classification (cpv): 51530000 Installation services of machine tools, 80531000 Industrial and technical training services
Lot: LOT-0002
Title: Mașină CNC de debitat table cu laser 1 mm - 20 mm
Description: Achiziția vizează furnizarea unei mașini CNC de debitat table cu laser 1 mm - 20 mm, conform specificațiilor caietului de sarcini
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 42610000 Machine tools operated by laser and machining centres
Lot: LOT-0003
Title: Mașină CNC de șanfrenat table 8 mm - 40 mm
Description: Achiziția vizează furnizarea unei mașini CNC de șanfrenat table 8 mm - 40 mm, conform specificațiilor caietului de sarcini
Internal identifier: 3
Main classification (cpv): 42630000 Metal-working machine tools
Lot: LOT-0004
Title: Mașină CNC de roluit profile/țeavă
Description: Achiziția vizează furnizarea unei mașini CNC de roluit profile/țeavă, conform specificațiilor caietului de sarcini
Internal identifier: 4