2. Procedure
Procedure
Title: „Zawarcie umowy ramowej na usługę przeprowadzania testów bezpieczeństwa na rzecz Banku Gospodarstwa Krajowego”
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja kompleksowych usług testów bezpieczeństwa przez niezależny podmiot zewnętrzny, specjalizujący się w testach i audytach bezpieczeństwa IT dla Banku Gospodarstwa Krajowego składająca się z: 1) przeprowadzenia Testów bezpieczeństwa w ramach konkretnego strumienia (dalej: „Strumień”), 2) w przypadku wykrycia nieprawidłowości przeprowadzenie Retestów po wprowadzeniu przez Zamawiającego działań naprawczych, 3) sporządzenie raportów z przeprowadzonych Testów bezpieczeństwa lub Retestów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej części, warunki realizacji zamówienia, płatności, etc. określony został w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”) który stanowi załącznik nr 1 do SWZ, Projektowanych Postanowieniach Umowy Ramowej (dalej: „PPUR”), które stanowią załącznik nr 3 do SWZ oraz Projektowanych Postanowieniach Umów Wykonawczych (dalej: „PPUW”), które stanowią załącznik nr 3a do SWZ.
Internal identifier: DZPU/77/DC/2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72254100 Systems testing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część I - Strumień I oraz III
Description: 1) Strumień I – testy penetracyjne aplikacji i interfejsów; 2) Strumień III – testy typu Adversary emulation;
Internal identifier: DZPU/77/DC/2025 cz. I
Lot: LOT-0002
Title: Część II - Strumień II;
Description: Strumień II – testy aplikacji mobilnych;
Internal identifier: DZPU/77/DC/2025 cz. II
Lot: LOT-0003
Title: Część III - Strumień IV;
Description: Strumień IV – przeglądy konfiguracji infrastruktury teleinformatycznej pod kątem bezpieczeństwa IT
Internal identifier: DZPU/77/DC/2025 cz. III
Lot: LOT-0004
Title: Część IV - Strumień V.
Description: Strumień V – analizy luk/oceny zgodności z zewnętrznymi regulacjami dedykowanymi dla sektora bankowego i międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.
Internal identifier: DZPU/77/DC/2025 cz. IV