2. Procedure
Procedure
Title: EA Arbodienstverlening
Description: Landstede Groep zoekt in haar samenwerking met de arbodienstverlener naar een proactieve, mensgerichte en toekomstbestendige aanpak van verzuimbegeleiding. De focus ligt op het begeleiden van medewerkers in het kader van duurzame inzetbaarheid, vitaliteit en herstel, met oog voor preventie en ontwikkeling. €2.847.000,- inclusief BTW over de volledige contractperiode van 6 jaar inclusief verlengingen.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85100000 Health services
Additional classification (cpv): 85147000 Company health services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Arbodienstverlening
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De opdracht kan twee keer met een jaar worden verlengd