See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa materiałów jednorazowego użytku i sprzętu medycznego, zestawu do litotrypsji w naczyniach wieńcowych oraz wyrobów medycznych jednorazowego użytku do endoskopowego leczenia schorzeń przewodu pokarmowego, trzustki i wątroby.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów jednorazowego użytku i sprzętu medycznego, zestawu do litotrypsji w naczyniach wieńcowych oraz wyrobów medycznych jednorazowego użytku do endoskopowego leczenia schorzeń przewodu pokarmowego, trzustki i wątroby w podziale na 31 części. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, rozładunek zgodnie z ofertą cenową i szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1.1 – 1.31 do SWZ oraz Załącznik nr 2.1 do SWZ.
Previous notice: 483056-2025
Internal identifier: DZP/PN/54/2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 39525700 Life belts, 33125000 Urology, exploration devices, 33168000 Endoscopy, endosurgery devices, 33157810 Oxygen therapy unit, 35125100 Sensors, 33161000 Electrosurgical unit, 22993200 Heat-sensitive paper or paperboard, 33141640 Drain, 33141323 Biopsy needles, 31711140 Electrodes, 33168000 Endoscopy, endosurgery devices, 33160000 Operating techniques
5. Lot
Lot: LOT-0016
Title: Zadanie nr 16 – Tuba wentylacyjna ucha
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.16 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 16
Lot: LOT-0017
Title: Zadanie nr 17 – Pozycjonery pacjenta
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.17 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 17
Lot: LOT-0018
Title: Zadanie nr 18 – Sonda dopplera do lokalizacji tętniaków w mózgu kompatybilna z śródoperacyjnym dopplerem firmy IMC Impomed
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.18 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 18
Lot: LOT-0019
Title: Zadanie nr 19 – Papier termoczuły do drukarek autoklawów Selectomat i myjni Uniclean
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.19 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 19
Additional classification (cpv): 22993200 Heat-sensitive paper or paperboard
Lot: LOT-0020
Title: Zadanie nr 20 – Akcesoria do noża Misonix
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.20 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 20
Lot: LOT-0021
Title: Zadanie nr 21 – Ssaki i kaniule
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.21 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 21
Lot: LOT-0022
Title: Zadanie nr 22 – Światłowód optyczny
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.22 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 22
Lot: LOT-0023
Title: Zadanie nr 23 – Elektroda EKG do długotrwałego EKG i prób wysiłkowych
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.23 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 23
Additional classification (cpv): 31711140 Electrodes
Lot: LOT-0024
Title: Zadanie nr 24 – Urologiczne elektrody resekcyjne i koagulacyjne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.24 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 24
Lot: LOT-0025
Title: Zadanie nr 25 – Zestaw do litotrypsji w naczyniach wieńcowych
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.25 i 2.1 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 25
Additional classification (cpv): 33160000 Operating techniques
Lot: LOT-0026
Title: Zadanie nr 26 – Zestaw nr 1 do endoskopowego leczenia schorzeń przewodu pokarmowego, trzustki i wątroby
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.26 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 26
Additional classification (cpv): 33168000 Endoscopy, endosurgery devices
Lot: LOT-0027
Title: Zadanie nr 27 – Zestaw nr 2 do endoskopowego leczenia schorzeń przewodu pokarmowego, trzustki i wątroby
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.27 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 27
Lot: LOT-0028
Title: Zadanie nr 28 – Zestaw nr 3 do endoskopowego leczenia schorzeń przewodu pokarmowego, trzustki i wątroby
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.28 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 28
Lot: LOT-0029
Title: Zadanie nr 29 – Zestaw nr 4 do endoskopowego leczenia schorzeń przewodu pokarmowego, trzustki i wątroby
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.29 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 29
Lot: LOT-0030
Title: Zadanie nr 30 – Zestaw nr 5 do endoskopowego leczenia schorzeń przewodu pokarmowego, trzustki i wątroby
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.30 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 30
Lot: LOT-0031
Title: Zadanie nr 31 – Zestaw nr 6 do endoskopowego leczenia schorzeń przewodu pokarmowego, trzustki i wątroby
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.31 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 31