See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: 216/PN/2025 Dostawa sprzętu medycznego dla UCK
Description: 1. Przedmiot postępowania realizowany jest w ramach projektu „Zwiększenie jakości oraz dostępności diagnostyki onkologicznej i leczenia onkologicznego w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym”, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4a, 4b, 4c, 4d 4e, 4f, 4g do SWZ, zwanym dalej „sprzętem”, wraz z instalacją oraz przeszkoleniem pracowników Zamawiającego. 3. Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje następujące części: Część 1 – Gammakamera SPECT/CT (1 sztuka) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4a do SWZ; Część 2 – Zestaw fantomów dozymetrycznych (1 sztuka) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4b do SWZ; Część 3 – Sprzęt do dozymetrii (1 sztuka) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4c do SWZ; Część 4 – Aktualizacja systemu do radioterapii (1 sztuka) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4d do SWZ; Część 5 – Detektor izotopów (1 sztuka) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4e do SWZ; Część 6 –Aparat rentgenowski śródoperacyjny (1 sztuka) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4f do SWZ; Część 7 – Komora laminarna (2 sztuki) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4g do SWZ; 4. Wymieniony wyżej sprzęt musi spełniać warunki graniczne określone odpowiednio w Załączniku numer 4a, 4b, 4c, 4d, 4e, 4f, 4g do SWZ. Niespełnienie chociażby jednego z warunków granicznych określonych odpowiednio w Załączniku numer 4a, 4b, 4c, 4d, 4e, 4f, 4g do SWZ spowoduje odrzucenie oferty.
Previous notice: 605081-2025
Internal identifier: 216/PN/2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33111620 Gamma cameras
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Gammakamera SPECT/CT (1 sztuka)
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4a do SWZ
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Zestaw fantomów dozymetrycznych (1 sztuka)
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4b do SWZ
Internal identifier: Część 2
Main classification (cpv): 33151000 Radiotherapy devices and supplies
Lot: LOT-0003
Title: Sprzęt do dozymetrii (1 sztuka)
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4c do SWZ
Internal identifier: Część 3
Main classification (cpv): 38527200 Dosimeters
Additional classification (cpv): 38341000 Apparatus for measuring radiation
Lot: LOT-0004
Title: Aktualizacja systemu do radioterapii (1 sztuka)
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4d do SWZ
Internal identifier: Część 4
Main classification (cpv): 33151400 Radiotherapy supplies
Lot: LOT-0005
Title: Detektor izotopów (1 sztuka)
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4e do SWZ
Internal identifier: Część 5
Main classification (cpv): 38431000 Detection apparatus
Lot: LOT-0006
Title: Aparat rentgenowski śródoperacyjny (1 sztuka)
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4f do SWZ
Internal identifier: Część 6
Main classification (cpv): 33111000 X-ray devices
Lot: LOT-0007
Title: Komora laminarna (2 sztuki)
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4g do SWZ
Internal identifier: Część 7
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)