See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Nieuwbouw gebouw D Campus Drachten
Description: Firda heeft in voorgaande projecten blijk gegeven van hoge duurzame ambities. In ieder nieuw project legt zij de lat ten aanzien van duurzaamheid hoger dan in het voorgaande project. Op die manier heeft zij reeds veel ervaring opgedaan. Ten behoeve van de nieuwbouw van gebouw D heeft de opdrachtgever Het ontwerpteam heeft parametrisch en op basis van bouwfysische uitgangspunten een gebouw ontworpen met circa 6.000 m² BVO, verdeeld over drie bouwlagen en vormt de kroon op de campus van Firda Drachten, gelegen aan de uit te breiden vijverpartij. De nieuwbouw kent een omvang van circa 6.000 m² BVO, verdeeld over drie bouwlagen.
Internal identifier: 2240527
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45210000 Building construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: bouwkundige werkzaamheden
Description: bouwkundige werkzaamheden inclusief de coördinatie van de overige percelen
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: werktuigbouwkundige- en elektrotechnische werkzaamheden
Description: werktuigbouwkundige- en elektrotechnische werkzaamheden
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 45300000 Building installation work