2. Procedure
Procedure
Title: Schoonmaakonderhoud
Description: De verzorging van schoonmaakdienstverlening voor gemeente Lelystad betreft 2 locaties: - Stadhuis Lelystad, Stadhuisplein 2, 8232 ZX Lelystad. Deze locatie kent veel publieke ruimten, Raadszaal, vergaderzalen , kantoren, verkeersruimten, restaurant en een trouwzaal maar ook was- en kleedruimten - Buitenlocatie Wigstraat, Wigstraat 1, 8223 EE Lelystad. Deze locatie kent opslagruimten, technische ruimten, restauratieve voorziening, was en kleedruimten en kantoren. Volgt
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: De aanbestedende dienst volgt, gelet op de aard en de omvang van de opdracht een procedure conform de gewijzigde Aanbestedingswet 2012. Er is gekozen voor een Europese openbare aanbesteding. Op deze aanbesteding is de Richtlijn 2014/24/EU van 26 februari 2014 van toepassing, die in Nederland geïmplementeerd is via de gewijzigde Aanbestedingswet 2012, inwerkingtreding op 1 juli 2016. Daarnaast is het Aanbestedingsbesluit van 24 juni 2016 en daarmee de herziene Gids Proportionaliteit, inwerkingtreding op 1 januari 2022, van toepassing op deze aanbesteding. Inschrijvers hebben de gelegenheid een inschrijving in te dienen op basis van het voorliggende inschrijfdocument, inclusief bijlagen, en de eventuele nota(’s) van inlichting(en). Het is het voornemen dat deze aanbestedingsprocedure zal leiden tot gunning aan de inschrijver met de Beste Prijs Kwaliteit Verhouding (BPKV).
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90919200 Office cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Het doel van deze aanbesteding is het verkrijgen van één (1) overeenkomst per 1 juni 2025 ten behoeve van de verzorging van schoonmaakdienstverlening voor de locatie Stadhuis en Wigstraat van gemeente Lelystad Volgt
Internal identifier: 1
808759-2025 - Resultaat
Nederland – Schoonmaken van kantoren – Schoonmaakonderhoud
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Titel: Schoonmaakonderhoud
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919200 Schoonmaken van kantoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1