See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Servicii de proiectare, de asistență a proiectantului pe durata de execuției lucrărilor, precum și execuția lucrărilor aferente realizării proiectului clasificat secret de serviciu „REALIZARE INFRASTRUCTURĂ ÎN CAZARMA MIHAI BRAVU”
Description: Servicii de proiectare, de asistență a proiectantului pe durata de execuției lucrărilor, precum și execuția lucrărilor aferente realizării proiectului clasificat secret de serviciu „REALIZARE INFRASTRUCTURĂ ÎN CAZARMA MIHAI BRAVU” Valoarea estimată a tuturor serviciilor și lucrărilor de execuție care formează obiectul investiţiei este de 356.398.546 lei fără TVA, din care: - servicii de proiectare și asistență tehnică – 19.045.451 lei fără TVA; - lucrări de execuție 337.353.095 lei fara TVA Valoare cheltuielilor diverse şi neprevăzute – 36.117.534 lei fără TVA
Internal identifier: 4183253_2021_PAAPD1278773
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45216200 Construction work for military buildings and installations
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 45233120 Road construction works, 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services