See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu komputerowego dla IFJ PAN w Krakowie (DZP.260.13.2025)
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla IFJ PAN w Krakowie, w tym: a) Zadanie nr 1 - dostawa zestawów komputerowych; b) Zadanie nr 2 - dostawa zestawów komputerowych; c) Zadanie nr 3 - dostawa komputerów przenośnych; d) Zadanie nr 4 - dostawa komputerów przenośnych; e) Zadanie nr 5 - dostawa komputerów przenośnych; f) Zadanie nr 6 - dostawa komputerów przenośnych; g) Zadanie nr 7 - dostawa komputerów przenośnych; h) Zadanie nr 8 - dostawa komputerów przenośnych; i) Zadanie nr 9 - dostawa komputerów przenośnych; j) Zadanie nr 10 - dostawa komputerów przenośnych; k) Zadanie nr 11 - dostawa komputerów przenośnych; l) Zadanie nr 12 - dostawa osprzętu komputerowego; m) Zadanie nr 13 - dostawa osprzętu komputerowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr: 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 1F, 1G, 1H, 1I, 1J, 1K, 1L i 1M do SWZ.
Previous notice: 323655-2025
Internal identifier: DZP.260.13.2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213300 Desktop computer
Additional classification (cpv): 30214000 Workstations, 30213000 Personal computers, 30213200 Tablet computer, 30232100 Printers and plotters, 30233130 Magnetic disk storage units, 30234000 Storage media, 30234600 Flash memory, 30236110 Random access memory (RAM), 30237100 Parts of computers, 30237120 Computer ports, 30237132 Universal Serial Bus (USB) Interfaces, 30237135 Network interfaces cards, 30237240 Web camera, 30237280 Power supply accessories, 30237400 Data entry accessories, 30237410 Computer mouse, 30237460 Computer keyboards, 31214100 Switches, 31217000 Surge suppressors, 31430000 Electric accumulators, 32323000 Video monitors, 32331100 Record players, 32331500 Recorders, 32342000 Loudspeakers, 32421000 Network cabling, 35100000 Emergency and security equipment, 38621000 Fibre-optic apparatus, 38652100 Projectors, 42962000 Printing and graphics equipment, 44321000 Cable, 48823000 File servers, 30213100 Portable computers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1 - dostawa zestawów komputerowych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów komputerowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1A do SWZ.
Internal identifier: DZP.260.13.2025 (Część nr 1)
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2 - dostawa zestawów komputerowych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów komputerowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1B do SWZ.
Internal identifier: DZP.260.13.2025 (Część nr 2)
Additional classification (cpv): 30214000 Workstations
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3 - dostawa komputerów przenośnych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów przenośnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1C do SWZ.
Internal identifier: DZP.260.13.2025 (Część nr 3)
Main classification (cpv): 30213100 Portable computers
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4 - dostawa komputerów przenośnych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów przenośnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1D do SWZ.
Internal identifier: DZP.260.13.2025 (Część nr 4)
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie nr 5 - dostawa komputerów przenośnych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów przenośnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr E do SWZ.
Internal identifier: DZP.260.13.2025 (Część nr 5)
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 6 - dostawa komputerów przenośnych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów przenośnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1F do SWZ.
Internal identifier: DZP.260.13.2025 (Część nr 6)
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie nr 7 - dostawa komputerów przenośnych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów przenośnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1G do SWZ.
Internal identifier: DZP.260.13.2025 (Część nr 7)
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie nr 8 - dostawa komputerów przenośnych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów przenośnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1H do SWZ.
Internal identifier: DZP.260.13.2025 (Część nr 8)
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie nr 9 - dostawa komputerów przenośnych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów przenośnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1I do SWZ.
Internal identifier: DZP.260.13.2025 (Część nr 9)
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie nr 10 - dostawa komputerów przenośnych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów przenośnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1J do SWZ.
Internal identifier: DZP.260.13.2025 (Część nr 10)
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie nr 11 - dostawa komputerów przenośnych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów przenośnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1K do SWZ.
Internal identifier: DZP.260.13.2025 (Część nr 11)
Lot: LOT-0012
Title: Zadanie nr 12 - dostawa osprzętu komputerowego
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa osprzętu komputerowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1L do SWZ.
Internal identifier: DZP.260.13.2025 (Część nr 12)
Main classification (cpv): 30213000 Personal computers
Additional classification (cpv): 30213200 Tablet computer, 30232100 Printers and plotters, 30233130 Magnetic disk storage units, 30234000 Storage media, 30234600 Flash memory, 30236110 Random access memory (RAM), 30237100 Parts of computers, 30237120 Computer ports, 30237132 Universal Serial Bus (USB) Interfaces, 30237135 Network interfaces cards, 30237240 Web camera, 30237280 Power supply accessories, 30237400 Data entry accessories, 30237410 Computer mouse, 30237460 Computer keyboards, 31214100 Switches, 31217000 Surge suppressors, 31430000 Electric accumulators, 32323000 Video monitors, 32331100 Record players, 32331500 Recorders, 32342000 Loudspeakers, 32421000 Network cabling, 35100000 Emergency and security equipment, 38621000 Fibre-optic apparatus, 38652100 Projectors, 42962000 Printing and graphics equipment, 44321000 Cable, 48823000 File servers
Lot: LOT-0013
Title: Zadanie nr 13 - dostawa osprzętu komputerowego
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa osprzętu komputerowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1M do SWZ.
Internal identifier: DZP.260.13.2025 (Część nr 13)
Main classification (cpv): 30234000 Storage media
Additional classification (cpv): 32323000 Video monitors, 30236110 Random access memory (RAM), 30237100 Parts of computers