824545-2025 - Competition
Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – Inrichting DAS Lokale Teams gemeente Zoetermeer
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Inrichting DAS Lokale Teams gemeente Zoetermeer
Description: Aankondiging voor de inrichting van een DAS. Voor de uitvraag van Expertise (Jeugd) zal de gemeente Zoetermeer een DAS gaan gebruiken. Deze zal vanaf 12 januari 2026 ingezet kunnen worden. Vanaf week 52 kunt u zich inschrijven in de DAS via LokaalTeamZoetermeerhuurtin.nl Onbekend
Internal identifier: 01012026
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Inrichting van een Dynamisch Aankoop Systeenm (DAS) voor expertise voor de Lokale Teams
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Aankondiging in gebruikname van een DAS voor de Lokale Teams vanaf 10 januari 2026
Description: Aankondiging Onbekend
Internal identifier: 1