825682-2025 - Result
Netherlands – Sewer construction work – Relinen riool diverse dorpen
Contract or concession award notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Relinen riool diverse dorpen
Description: Deze aanbesteding heeft als doel één opdrachtnemer te contracteren voor de uitvoering van een traditioneel bestek op basis van de RAW-systematiek. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. het reinigen en inspecteren van de relinen leidingen; verificatie inspectie, voorinspectie en opleveringsinspectie; b. het relinen van de riolering ; c. het toepassen van verkeersmaatregelen, omleidingen; d. het verwerken van diverse zaken betreffende de riolering op tekening. zie aanbestedingsstukken
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45232400 Sewer construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. het reinigen en inspecteren van de relinen leidingen; verificatie inspectie, voorinspectie en opleveringsinspectie; b. het relinen van de riolering ; c. het toepassen van verkeersmaatregelen, omleidingen; d. het verwerken van diverse zaken betreffende de riolering op tekening.
Internal identifier: 1