2. Procedure
Procedure
Title: Podzemní garáže Praha 3 - zabezpečovací systémy
Description: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž nového přístupového systému, poplachového zabezpečovacího a tísňového systému, elektronické požární signalizace, kamerového systému a zbudování nové komunikační infrastruktury garáží ve vlastnictví zadavatele. Předmět veřejné zakázky může být spolufinancován z finančních prostředků poskytnutých v rámci některého dotačního titulu ČR a/nebo EU.
Internal identifier: P25V00000029
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35125300 Security cameras
Additional classification (cpv): 35121000 Security equipment, 45233292 Installation of safety equipment, 31625200 Fire-alarm systems, 51700000 Installation services of fire protection equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001