See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Achiziția a 9 troleibuze cu autonomie pentru operarea în afara rețelei catenare, cu lungimea de cca. 12 m, destinate transportului public urban de călători în Municipiul Târgu Jiu
Description: Procedura are ca obiect Achizitia a 9 troleibuze cu autonomie pentru operarea în afara rețelei catenare, cu lungimea de cca. 12 m, destinate transportului public urban de călători în Municipiul Târgu Jiu. Termenul limita pana la care se pot solicita clarificari la documentatia de atribuire: cu 20 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor . In conformitate cu prevederile art.161 din legea 98/2016, autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire in a 11 a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor in anuntul de participare.
Internal identifier: 26369185/12/P/2021/BS
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34622300 Trolleybuses
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Achiziția a 9 troleibuze cu autonomie pentru operarea în afara rețelei catenare, cu lungimea de cca. 12 m, destinate transportului public urban de călători în Municipiul Târgu Jiu,
Internal identifier: 1