See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Levering (reizigers) vaccins en bijbehorende diensten
Description: Voor u ligt de offerteaanvraag behorende bij de Europese aanbesteding (Reizigers)vaccins en bijbehorende diensten ten behoeve van drie GGD’en, te weten: GGD Drenthe, GGD Fryslân en GGD Groningen. De GGD Fryslân is namens bovengenoemde GGD’en penvoerder. Het doel van deze aanbestedingsprocedure is dat de Aanbestedende Dienst, voor de duur van de Raamovereenkomst, met de gecontracteerde Opdrachtnemer(s) heldere en uniforme afspraken wil vastleggen inzake de beschikbaarheid en feitelijke levering en dienstverlening van de in deze aanbesteding bedoelde vaccins. De maximale waarde van de raamovereenkomsten (de som het totaal der Percelen) bedraagt gedurende de contractduur inclusief verlengingen (totaal 7 jaar) € 10.500.000 exclusief btw. In de offerteaanvraag hoofdstuk 2.5 staan de aantallen vernoemd.
Internal identifier: 25.EA.9
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33651600 Vaccines
Additional classification (cpv): 85100000 Health services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1 Hepatitis A volwassenen
Description: Hepatitis A volwassenen Zie hoofdstuk 2.5 van de offerteaanvraag.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De Aanbestedende Dienst heeft een éénzijdig, stilzwijgende optionele verlengings-mogelijkheid van twee (2) keer twee (2) jaar.
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2 Hepatitis A kinderen
Description: Hepatitis A kinderen Zie offerte aanvraag hoofdstuk 2.5.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3 Hepatitis B volwassenen
Description: Hepatitis B volwassenen Zie hoofdstuk 2.5 van de offerteaanvraag
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0008
Title: Perceel 8 Rabiës
Description: Rabiës Zie hoofdstuk 2.5 van de offerteaanvraag.
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Perceel 9 Meningococcen-meningitis ACWY135
Description: Meningococcen-meningitis ACWY135 Zie hoofdstuk 2.5 van de offerteaanvraag.
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Perceel 10 Difterie, tetanus en poliomyelitis (serie)
Description: Difterie, tetanus en poliomyelitis (serie) Zie hoofdstuk 2.5 van de offerteaanvraag.
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0016
Title: Perceel 16 Japanse encefalitis
Description: Japanse encefalitis Zie hoofdstuk 2.5 van de offerteaanvraag.
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0018
Title: Perceel 18 Chikungunya
Description: Chikungunya Zie hoofdstuk 2.5 van de offerteaanvraag.
Internal identifier: 18