See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Furnizare microscop RAMAN, imprimantă 3D - proiect ”Sistem interdisciplinar integrat pentru implementarea activităților de dezvoltare durabilă din regiunea Nord-Est a României - SIDNER” - MySMIS 337821
Description: Contract de furnizare microscop RAMAN, imprimantă 3D Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor este: până în a 18-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar şi complet tuturor solicitărilor de clarificări sau informaţiilor suplimentare în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor. Dacă aceste termene vor fi zile nelucrătoare, autoritatea va răspunde în ultima zi lucrătoare înainte de termenul respectiv. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (http://e-licitatie.ro/pub).
Internal identifier: Nr. SIDNER 32/01.08.2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30232100 Printers and plotters
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Lot 1 de produse – Microscop RAMAN
Description: Obiectul contractului îl constituie furnizarea de Microscop RAMAN în baza Caietului de sarcini care face parte integrantă din prezenta documentaţie de atribuire
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 38510000 Microscopes
Lot: LOT-0002
Title: Lot 2 de produse – Imprimantă 3D
Description: Obiectul contractului îl constituie furnizarea de Imprimantă 3D în baza Caietului de sarcini care face parte integrantă din prezenta documentaţie de atribuire
Internal identifier: 2