See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych oraz dzierżawa urządzeń.
Description: Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych oraz dzierżawa urządzeń. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 92 części, których szczegółowy opis zawiera dokumentacja zamówienia.
Previous notice: 612020-2025
Internal identifier: 58/Apteka/2025-75/ZP/25
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33184200 Vascular prostheses
Additional classification (cpv): 33132000 Dental implant, 33141220 Cannulae, 33141700 Orthopaedic supplies, 33181100 Haemodialysis devices, 33182220 Cardiac valve, 33183100 Orthopaedic implants, 33183200 Orthopaedic prostheses, 33697110 Bone reconstruction cements, 35113420 Nuclear and radiological protection clothing, 33168000 Endoscopy, endosurgery devices, 33162100 Operating-theatre devices, 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
5. Lot
Lot: LOT-0078
Title: Pakiet Nr 78
Description: Dostawa następującego towaru: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne wraz z dzierżawą urządzenia. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 78
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Additional classification (cpv): 33162100 Operating-theatre devices
Options:
Description of the options: Realizacja prawa opcji polegać będzie na: 1) zmianie liczby poszczególnych towarów (asortymentu) przedmiotu zamówienia w ramach dostępnego w umowie katalogu towarów (asortymentu) poprzez dowolne zamawianie przez „Zamawiającego” poszczególnych pozycji asortymentu - „Zamawiający” informuje, że określona w umowie liczba zamawianych towarów ma jedynie charakter orientacyjny, a „Zamawiającemu” przysługuje możliwość zwiększania do 100% oraz jednoczesnego zmniejszania liczby każdej pozycji asortymentowej w granicach wartości umowy (wartości pakietu), jak również niewykorzystania poszczególnych pozycji asortymentowych; 2) wydłużeniu przez „Zamawiającego” terminu obowiązywania umowy, nie dłużej jednak niż o 3 miesiące w stosunku do pierwotnego terminu, w przypadku gdy towar oraz wartość umowy (wartość pakietu) nie zostały wyczerpane. Skorzystanie przez „Zamawiającego” z prawa opcji może nastąpić w przypadku wystąpienia okoliczności polegających w szczególności na: 1) zwiększeniu się liczby pacjentów szpitala; 2) zmianie rodzaju oraz ilości wykonywanych świadczeń zdrowotnych; 3) powstaniu lub zmianie zobowiązań wynikających z zawartych przez „Zamawiającego” umów (np. z Narodowym Funduszem Zdrowia); 4) pozyskaniu lub ograniczeniu dostępnych środków finansowych. Szczegółowe informacje zawiera dokumentacja zamówienia.
Lot: LOT-0079
Title: Pakiet Nr 79
Description: Dostawa następującego towaru: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne (6 pozycji). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 79
Lot: LOT-0080
Title: Pakiet Nr 80
Description: Dostawa następującego towaru: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne wraz z dzierżawą urządzeń (4 pozycje). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 80
Lot: LOT-0082
Title: Pakiet Nr 82
Description: Dostawa następującego towaru: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne ( 5 pozycji). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 82
Lot: LOT-0083
Title: Pakiet Nr 83
Description: Dostawa następującego towaru: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne ( 7 pozycji). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 83
Lot: LOT-0084
Title: Pakiet Nr 84
Description: Dostawa następującego towaru: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne ( 9 pozycji). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 84
Lot: LOT-0086
Title: Pakiet Nr 86
Internal identifier: Część 86
Lot: LOT-0087
Title: Pakiet Nr 87
Internal identifier: Część 87
Lot: LOT-0090
Title: Pakiet Nr 90
Internal identifier: Część 90
Lot: LOT-0091
Title: Pakiet Nr 91
Description: Dostawa następującego towaru: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne wraz z dzierżawą urządzeń ( 23 pozycje). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 91
Lot: LOT-0092
Title: Pakiet Nr 92
Description: Dostawa następującego towaru: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne wraz z dzierżawą urządzenia ( 22 pozycje). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Internal identifier: Część 92