See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: OPREMA ZA ŠUMSKE POŽARE - PROJEKT HANDY
Description: Oprema za šumske požare - EU projekt HANDY
Internal identifier: EVV 14/25
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35111000 Firefighting equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: DESANTNA OPREMA
Description: Svrha desantne opreme je ta da na teško pristupačnom, izoliranom području u potpunosti zamijeni tehniku dostupnu pri radu s vozilima te ostale sprave i opremu koja se koristi pri gašenju na lako dostupnim terenima. U okviru ovog postupka javne nabave od desantne opreme nabavljat će se : pumpa (4 kom), spremnik za vodu ( 1 kom ), leđni nosač za spremnik za vodu (4 kom), mreža za prijevoz opreme (1 kom), otvoreni spremnik za vodu (1 kom), otvoreni spremnik za vodu sa sklopivom metalnom konstrukcijom (1 kom), uređaj za paljenje protuvatre veći (1 kom), uređaj za paljenje protuvatre manji (4 kom), a sve u skladu sa opisom iz troškovnika.
Internal identifier: EVV 14/25-1
Lot: LOT-0002
Title: PUMPA
Description: Leđna pumpa za šumske požare vrsta je alata za gašenje požara koji se lako nosi i koristi s pouzdanim radom i jednostavnim rukovanjem. Cijeli se uređaj sastoji od motora, pumpe za vode, mlaznice za prskanje, usisnog crijeva, visokotlačnog crijeva i pribora, a sve u skladu sa opisom iz troškovnika. Naširoko se koristi za gašenje šumskih požara u transportu vode na velike udaljenosti za gašenje požara.
Internal identifier: EVV 14/25-2
Lot: LOT-0003
Title: CIJEVI
Description: Armature za prijenos vode te gašenje požara otvorenog prostora , a sve u skladu sa opisom iz troškovnika.
Internal identifier: EVV 14/25-3
Lot: LOT-0004
Title: STROJEVI, ALAT I PRIBOR ZA PRVU POMOĆ
Description: Uređaji za raščišćavanje terena prilikom prijevoza opreme zračnim putem kod teško pristupačnih terena te izradu puteva za dolazak do mjesta požara, a sve u skladu sa opisom iz troškovnika. Uređaji za komunikaciju na požarima te oprema za pružanje prve pomoći uslijed ozljeđivanja na požarima otvorenog prostora, a sve u skladu sa opisom iz troškovnika.
Internal identifier: EVV 14/25-4
Lot: LOT-0005
Title: ARMATURE
Description: Armature za usmjeravanje mlaza vode te gašenje požara otvorenog prostora direktnim metodama sukladno pravilima struke, a sve u skladu sa opisom iz troškovnika.
Internal identifier: EVV 14/25-5
Lot: LOT-0006
Title: INTERVENTNA ODIJELA
Description: Zaštitna vatrogasna odijela za gašenje ovršnih požara te požara krošnja prilikom kojih se stvaraju ekstremno velike temperature, a sve u skladu sa opisom iz troškovnika.
Internal identifier: EVV 14/25-6
Lot: LOT-0007
Title: OSOBNA ZAŠTITNA OPREMA
Description: Vatrogasno odijelo za gašenje šumskih požara za prizemne i podzemne požare otvorenog prostora, a sve u skladu sa opisom iz troškovnika.
Internal identifier: EVV 14/25-7