2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesywna dostawa materiałów, drobnego sprzętu laboratoryjnego jednorazowego użytku oraz licencji oprogramowania do analizy i klasyfikacji wariantów genetycznych.
Description: Sukcesywna dostawa materiałów, drobnego sprzętu laboratoryjnego jednorazowego użytku oraz licencji oprogramowania do analizy i klasyfikacji wariantów genetycznych.
Internal identifier: ZP/PN/89/25/LSA/JOK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 38437000 Laboratory pipettes and accessories, 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses), 33790000 Laboratory, hygienic or pharmaceutical glassware, 48180000 Medical software package
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1- Odczynniki do diagnostyki raka płuca metodą sekwencjonowania następnej generacji
Description: Odczynniki do diagnostyki raka płuca metodą sekwencjonowania następnej generacji
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 2-Oligonukleotydy do PCR
Description: Oligonukleotydy do PCR
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 3-Materiały jednorazowego użytku i odczynniki dodatkowe do diagnostyki molekularnej
Description: Materiały jednorazowego użytku i odczynniki dodatkowe do diagnostyki molekularnej
Additional classification (cpv): 38437000 Laboratory pipettes and accessories
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet 4 -- Odczynniki do diagnostyki guzów litych metodą real-time PCR
Description: Odczynniki do diagnostyki guzów litych metodą real-time PCR
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet 5-Odczynniki do pomiaru bibliotek NGS
Description: Odczynniki do pomiaru bibliotek NGS
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet 6-Odczynniki do sekwencjonowania kapilarnego na aparacie Genetic Analyzer 3500
Description: Odczynniki do sekwencjonowania kapilarnego na aparacie Genetic Analyzer 3500
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet 7- Licencja oprogramowania do analizy i klasyfikacji wariantów genetycznych
Description: Licencja oprogramowania do analizy i klasyfikacji wariantów genetycznych
Main classification (cpv): 48180000 Medical software package
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet 8- Płytki i folie do termocyklerów real-time oraz materiały zużywalne
Description: Płytki i folie do termocyklerów real-time oraz materiały zużywalne
Main classification (cpv): 38437000 Laboratory pipettes and accessories
Additional classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet 9- Odczynniki do badań techniką MLPA
Description: Odczynniki do badań techniką MLPA
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet 10- Probówki do biologii molekularnej
Description: Probówki do biologii molekularnej
Main classification (cpv): 33790000 Laboratory, hygienic or pharmaceutical glassware
Additional classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses), 38437000 Laboratory pipettes and accessories
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet 11- Końcówki do pipet automatycznych
Description: Końcówki do pipet automatycznych
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet 12- Probówki pobraniowe do płynnej biopsji
Description: Probówki pobraniowe do płynnej biopsji
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet 13- Odczynnik do diagnostyki obciążenia rodzinnego rakiem piersi metodą real-time PCR
Description: Odczynnik do diagnostyki obciążenia rodzinnego rakiem piersi metodą real-time PCR
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet 14- Odczynniki do diagnostyki nowotworów limfoidalnych i mieloidalnych
Description: Odczynniki do diagnostyki nowotworów limfoidalnych i mieloidalnych
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet 15- Odczynniki do amplifikacji dużych fragmentów DNA
Description: Odczynniki do amplifikacji dużych fragmentów DNA