See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Mokymo priemonės skirtos informatikai (Edukacinio roboto komplektas ir mikrovaldikliai)(Atviras konkursas)(NUTRAUKTAS)
Description: Pirkimo objektas - edukacinio roboto komplektas ir jo pristatymas į Perkančiosios organizacijos nurodytas vietas (I-IV pirkimo objekto dalys), mikrovaldiklis su priedais ir jo pristatymas į Perkančiosios organizacijos nurodytas vietas (V-VIII pirkimo objekto dalys) ir mikrovaldiklis su priedais ir papildomais jutikliais ir jo pristatymas į Perkančiosios organizacijos nurodytas vietas (IX-XII pirkimo objekto dalys). Detalus prekių aprašymas, apimtys ir pristatymo vietos pateikta Pirkimo dokumentuose.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39162100 Teaching equipment
Additional classification (cpv): 35125100 Sensors, 37524100 Educational games
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: I pirkimo objekto dalis - Edukacinio roboto komplektas ir jo pristatymas
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: II pirkimo objekto dalis - Edukacinio roboto komplektas ir jo pristatymas
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: III pirkimo objekto dalis - Edukacinio roboto komplektas ir jo pristatymas
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: IV pirkimo objekto dalis - Edukacinio roboto komplektas ir jo pristatymas
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: V pirkimo objekto dalis - Mikrovaldiklis su priedais ir jo pristatymas
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: VI pirkimo objekto dalis - Mikrovaldiklis su priedais ir jo pristatymas
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: VII pirkimo objekto dalis - Mikrovaldiklis su priedais ir jo pristatymas
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: VIII pirkimo objekto dalis - Mikrovaldiklis su priedais ir jo pristatymas
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: IX pirkimo objekto dalis - Mikrovaldiklis su priedais ir papildomais jutikliais bei jo pristatymas
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: X pirkimo objekto dalis - Mikrovaldiklis su priedais ir papildomais jutikliais bei jo pristatymas
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: XI pirkimo objekto dalis - Mikrovaldiklis su priedais ir papildomais jutikliais bei jo pristatymas
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: XII pirkimo objekto dalis - Mikrovaldiklis su priedais ir papildomais jutikliais bei jo pristatymas
Internal identifier: 12