845323-2025 - Result
Belgium – Child daycare services – Aanstellen van een organisator van de voor- en naschoolse kinderopvang en een vakantieaanbod voor kleuters (BOA-decreet)
Contract or concession award notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Aanstellen van een organisator van de voor- en naschoolse kinderopvang en een vakantieaanbod voor kleuters (BOA-decreet)
Description: In uitvoering van het decreet houdende de organisatie van buitenschoolse opvang en de afstemming met buitenschoolse activiteiten, wenst de stad een organisator aan te stellen voor de organisatie van voor- en naschoolse kinderopvang en een vakantieaanbod voor kleuters op diverse locaties op het grondgebied van Aarschot. Voor- en naschoolse kinderopvang De stad Aarschot telt 11 basisscholen en 13 vestigingen. Er dient dagelijks opvang te worden voorzien voor de leerlingen van 10 basisscholen, voor- en na de schooluren, verdeeld over maximum 10 locaties: - BuBaO Elzenhof – Nieuwland 1, 3200 Aarschot School voor buitengewoon onderwijs - een aantal kinderen worden met het leerlingenvervoer voor buitengewoon onderwijs opgevangen op 1 locatie: VBS Sint-Jozefscollege = locatie met een extra zorgbehoefte. - GO! BS Zonnedorp – Bogaardenlaan 8, 3200 Aarschot Op woensdagnamiddag, vanaf 14.00 uur is dit de locatie voor kinderen van VBS Sancta Maria, VBS Sint-Jozefcollege en GO! BS Zonnedorp. - GO! BS ‘t Dorp Campus Ebdries – Ebdries 11, 3202 Rillaar. Campus Diestsesteenweg – Diestsesteenweg 387A, 3202 Rillaar = opvanglocatie voor beide campussen van GO! BS ‘t Dorp. - VBS Sint-Jozefscollege – Bekaflaan 65, 3200 Aarschot Kinderen worden op woensdag vanaf 14.00 uur opgevangen in GO! BS Zonnedorp. - VBS Sancta Maria – Kardinaal Mercierstraat 10, 3200 Aarschot Kinderen worden op woensdag vanaf 14.00 uur opgevangen in GO! BS Zonnedorp. - VBS Ourodenberg – Kerkstraat 27, 3200 Aarschot - VBS Gelrode – Pastoor Dergentstraat 109, 3200 Aarschot, Gelrode - VBS Wolfsdonk – Veerlestraat 7, 3201 Aarschot, Wolfsdonk Op woensdag worden de kinderen, meteen na schooltijd, opgevangen in de locatie van O.L.V. Fatimaschool, Gijmel. - VBS Langdorp Campus Sint-Pietersschool – Langdorpsesteenweg 337, 3201 Langdorp. Campus O.L.V. Fatimaschool – Hombergstraat 1, 3201 Langdorp = locatie voor woensdagnamiddagopvang, meteen na schooltijd, voor VBS De Springplank, Sint-Pietersschool Langdorp en Onze school Wolfsdonk. - VBS De Springplank – Godshertogestraat 36, 3200 Aarschot Op woensdag worden de kinderen, meteen na schooltijd, opgevangen in de locatie van O.L.V. Fatimaschool, Gijmel. Vakantieaanbod - Aanbod voor kleuters van 2,5 tot 6 jaar - Locatie: VBS Sint-Jozefscollege – Bekaflaan 65, 3200 Aarschot - Een gecontinueerd aanbod tijdens alle schoolvakanties, voor het aanbod tijdens de zomer- en kerstvakantie kan hierop een uitzondering toegestaan worden. - Plaats voor 60 kinderen.
Internal identifier: PPP02J-1538/5293/2025/035
Type of procedure: Other single stage procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85312110 Child daycare services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Basisopdracht: Organisatie BOA met 1 begeleider per 14 kleuters en 1 begeleider per 18 lagere schoolkinderen
Internal identifier: 2025/035_1