2. Procedure
Procedure
Title: Beheer Parkeervoorzieningen gemeente Breda
Description: Procedure Aanbesteding middels de Europees/Nationaal openbare procedure conform de (gewijzigde) aanbestedingswet 2012. Opdrachtgever De opdrachtgever bij deze aanbesteding is de Gemeente Breda. Voor meer informatie over de Gemeente Breda verwijzen wij u naar de website van de gemeente: www.breda.nl. Opdracht De opdracht omvat de dagelijkse uitvoering van het beheer (beheer ter plaatse en op afstand) in de Parkeervoorzieningen, op basis van een betrouwbare, klantgerichte en continue dienstverlening. Percelen Deze opdracht is niet verdeeld in percelen. Doel Het doel van deze aanbesteding is om voor deze diensten een overeenkomst te sluiten met een looptijd van vier (4) jaar die inwerking treedt na het moment van Livegang op 01-07-2026 en eindigt derhalve op 30-06-2030. De opdrachtgever heeft eenzijdig het recht deze twee (2) maal met twee (2) jaar te verlengen. De besluitvorming ten aanzien van deze verlenging(en) geschiedt op basis van evaluatie van de geleverde prestatie. Mercell Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online worden afgehandeld via het Mercell platform (www.mercell.com). Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de Vragenlijsten.
Internal identifier: M1903 4302
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 98351000 Car park management services
Additional classification (cpv): 79710000 Security services
5. Lot
Lot: LOT-0000