2. Procedure
Procedure
Title: Softwarebroker
Description: De inkoopdoelstelling van de aanbesteding is als volgt: is het sluiten van een raamovereenkomst per 1 januari 2026 met één (1) opdrachtnemer ten behoeve van de gemeente de Fryske Marren. De softwarebroker treedt op als partner van De Fryske Marren bij de aanschaf en vernieuwing van gebruiksrechten op Standaardsoftware. Het biedt de gemeente de dienstverlening en marktkennis om efficiënte, rechtmatige en doelmatige inkoop te realiseren, evenals effectief beheer van Standaardsoftwareproducten. De geraamde waarde van de raamovereenkomst bedraagt €400.000,-.per jaar excl. BTW . Voor de gehele looptijd is de raming vastgesteld op €1.600.000,-. De maximale waarde van deze opdracht is €2.400.000,-.
Internal identifier: 009726/LE
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72260000 Software-related services
Additional classification (cpv): 72268000 Software supply services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De aanbestedende dienst wenst met één inschrijver een raamovereenkomst te sluiten voor de duur van twee (2) jaar, waarbij aanbestedende dienst de mogelijkheid heeft om de raamovereenkomst tweemaal met één (1) jaar te verlengen. De totale maximale duur van de raamovereenkomst is daarmee vier (4) jaar (2+1+1).