See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Onderhandelingsprocedure zonder aankondiging inhuur
Description: Deze raamovereenkomst heeft betrekking op het verrichten van de dienstverlening van het leveren van geschikte Kandidaten en intermediaire dienstverlening ten behoeve van tijdelijke inhuur van derden voor de inzet op bedrijfsvoeringsfuncties.
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
Additional classification (cpv): 79600000 Recruitment services
5. Lot
Lot: LOT-0000