See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Jeugdhulp ten behoeve van Jeugdhulpteam zorgintensieve onderwijslocaties gemeente Hengelo
Description: De deelnemende Twentse gemeenten kopen in samenwerking met het Primair Onderwijs, het Voortgezet Onderwijs, het Speciaal Onderwijs en het Voortgezet Speciaal Onderwijs van OSG, Attendiz, Sotog en Symbio, jeugdhulp in ten behoeve van het Jeugdhulpteam (JHT) ten behoeve van zorgintensieve onderwijslocaties binnen gemeente Hengelo.
Internal identifier: Z 3900355-68515e802534c868b6d66445
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: SAS procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85300000 Social work and related services
Additional classification (cpv): 85312000 Social work services without accommodation
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1; LVB
Description: Dit perceel betreft het leveren van begeleiding, behandeling en ondersteuning aan jeugdigen met een (licht) verstandelijke beperking dan wel bij jeugdigen waar vermoedens zijn van een (licht) verstandelijke beperking. De doelgroep omvat jeugdigen bij wie (mogelijk) sprake is van een LVB en waarbij sprake is van bijkomende gedrags- of opvoedingsproblematiek. De zorg dient afgestemd te zijn op het cognitieve niveau en het sociaal adaptieve vermogen van de cliënt.
Internal identifier: 68515e802534c868b6d66443
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2; GGZ
Description: Dit perceel omvat het leveren van ambulante en/of klinische geestelijke gezondheidszorg aan jeugdigen met (complexe) psychische en/of psychiatrische problematiek. Het kan onder meer gaan om depressieve stoornissen, angststoornissen, ADHD, ASS en persoonlijkheidsstoornissen. De geboden zorg moet voldoen aan geldende richtlijnen en kwaliteitsstandaarden binnen de GGZ en worden uitgevoerd onder verantwoordelijkheid van een daartoe bevoegde regiebehandelaar, conform de eisen van de Wet kwaliteit, klachten en geschillen zorg (Wkkgz). Dit betreft zowel individuele als groepsgerichte zorg. De inschrijver dient aantoonbare expertise te hebben op het gebied van GGZ en is in staat om samen te werken binnen een integrale keten van zorg en ondersteuning.
Internal identifier: 685414558165a4957c381777
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3; Specialistische Jeugdzorg
Description: Dit perceel betreft het leveren van Specialistische jeugdhulp dat bestaat uit hulp aan jeugdigen en hun ouders met ernstige problemen rond opvoeden en opgroeien. Het kan gaan om behandelingen, intensieve gezinsbegeleiding en andere modules. Specialistische jeugdhulp bestaat uit intensieve hulp bij zeer complexe en/of meervoudige problematiek. Hierbij kan het zowel om het aanbieden van individuele zorg als groepsgerichte zorg gaan. De inschrijver dient aantoonbare expertise te hebben op het gebied van specialistische jeugdhulp en is in staat om samen te werken binnen een integrale keten van zorg en ondersteuning. Ook de coördinatie tussen de te contracteren zorgaanbieders van de 3 percelen maakt onderdeel uit van dit perceel
Internal identifier: 685414558165a4957c381778