See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Ugunsdzēsēju glābēju speciālo aizsargtērpu piegāde Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas vajadzībām
Description: Ugunsdzēsēju glābēju speciālo aizsargtērpu piegāde Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas vajadzībām
Internal identifier: IeMVUGD2025/59
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35113400 Protective and safety clothing
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Ugunsdzēsēja speciālais aizsargtērps
Lot: LOT-0002
Title: Ugunsdzēsēju aizsargķivere
Lot: LOT-0003
Title: Ugunsdzēsēja aizsargcimdi
Lot: LOT-0004
Title: Ugunsdzēsēja gumijas zābaki