See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: 88/PN/2024 - Dostawa sprzętu medycznego dla UCK
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego o parametrach technicznych określonych w Załącznikach nr 4a, 4b, 4c, 4d, 4e, 4f, 4g, 4h, 4i i 4j do SWZ, zwanym dalej „sprzętem”, wraz z instalacją oraz przeszkoleniem pracowników Zamawiającego. 2. Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje następujące części: Część 1 – Termometr do pomiaru temperatury głębokiej (1 szt.) o parametrach technicznych określonych w Załączniku 4a do SWZ, Część 2 – Fotel zabiegowy (8 szt.) o parametrach technicznych określonych w Załączniku 4b do SWZ, Część 3 – Bronchofiberoskop (2 szt.) o parametrach technicznych określonych w Załączniku 4c do SWZ, Część 4 – Bronchofiberoskop z monitorem (1 szt.) o parametrach technicznych określonych w Załączniku 4d do SWZ, Część 5 – Respirator transportowy (2 szt.) o parametrach technicznych określonych w Załączniku 4e do SWZ, Część 6 – Aparat rentgenowski (1 szt.) o parametrach technicznych określonych w Załączniku 4f do SWZ, Część 7 – Łóżko szpitalne (7 szt.) o parametrach technicznych określonych w Załączniku 4g do SWZ, Część 8 – Kardiomonitor (17 szt.) o parametrach technicznych określonych w Załączniku 4h do SWZ, Część 9 – Elektrokardiograf (4 szt.) o parametrach technicznych określonych w Załączniku 4i do SWZ, Część 10 – Ultrasonograf (2 szt.) o parametrach technicznych określonych w Załączniku 4j do SWZ, 3. Wymieniony wyżej sprzęt musi spełniać parametry graniczne określone odpowiednio w Załącznikach nr 4a, 4b, 4c, 4d, 4e, 4f, 4g, 4h, 4i i 4j do SWZ. Niespełnienie chociażby jednego z parametrów granicznych określonych odpowiednio w Załącznikach nr 4a, 4b, 4c, 4d, 4e, 4f, 4g, 4h, 4i i 4j do SWZ spowoduje odrzucenie oferty. 4. Przedmiot postępowania jest realizowany w ramach dotacji celowej Ministerstwa Zdrowia na dofinansowanie realizacji inwestycji pn. „Poprawa dostępności i jakości świadczeń medycznych z zakresu ratownictwa medycznego poprzez modernizację i doposażenie Klinicznego Oddziału Ratunkowego oraz doposażenie współpracującej pracowni diagnostycznej.”.
Previous notice: 256177-2024
Internal identifier: 88/PN/2024
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38412000 Thermometers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Termometr do pomiaru temperatury głębokiej (1 szt.)
Description: Szczegółowy opis znajduje się w Załączniku nr 4a do SWZ
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Fotel zabiegowy (8 szt.)
Description: Szczegółowy opis znajduje się w Załączniku nr 4b do SWZ
Internal identifier: Część 2
Main classification (cpv): 33192000 Medical furniture
Lot: LOT-0003
Title: Bronchofiberoskop (2 szt.)
Description: Szczegółowy opis znajduje się w Załączniku nr 4c do SWZ
Internal identifier: Część 3
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Lot: LOT-0004
Title: Bronchofiberoskop z monitorem (1 szt.)
Description: Szczegółowy opis znajduje się w Załączniku nr 4d do SWZ
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Respirator transportowy (2 szt.)
Description: Szczegółowy opis znajduje się w Załączniku nr 4e do SWZ
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Aparat rentgenowski (1 szt.)
Description: Szczegółowy opis znajduje się w Załączniku nr 4f do SWZ
Internal identifier: Część 6
Lot: LOT-0007
Title: Łóżko szpitalne (7 szt.)
Description: Szczegółowy opis znajduje się w Załączniku nr 4g do SWZ
Internal identifier: Część 7
Lot: LOT-0008
Title: Kardiomonitor (17 szt.)
Description: Szczegółowy opis znajduje się w Załączniku nr 4h do SWZ
Internal identifier: Część 8
Lot: LOT-0009
Title: Elektrokardiograf (4 szt.)
Description: Szczegółowy opis znajduje się w Załączniku nr 4i do SWZ
Internal identifier: Część 9
Lot: LOT-0010
Title: Ultrasonograf (2 szt.)
Description: Szczegółowy opis znajduje się w Załączniku nr 4j do SWZ
Internal identifier: Część 10
Main classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit