See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst voor het leveren van gezonde en duurzame maaltijden ten behoeve van diverse onderwijsinstellingen en kinderopvang van de Stad Gent die bijdragen aan een duurzaam voedselsysteem, de milieu impact verlagen en bijdragen aan een beter welzijn.
Description: Raamovereenkomst voor het leveren van gezonde en duurzame maaltijden ten behoeve van diverse onderwijsinstellingen en kinderopvang van de Stad Gent die bijdragen aan een duurzaam voedselsysteem, de milieu impact verlagen en bijdragen aan een beter welzijn.
Internal identifier: PPP0HZ-5674/5997/SLS/2024/057 - ID5674
Type of procedure: Other single stage procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55523100 School-meal services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: SLS/2024/057 - ID5674_1