862791-2025 - Result
Belgium – Canteen services – Vending machines en Break zones binnen de administratieve gebouwen van de Belgische spoorwegen
Contract or concession award notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Vending machines en Break zones binnen de administratieve gebouwen van de Belgische spoorwegen
Description: Het voorwerp van de opdracht betreft: - Het in concessie stellen van “vending machines” binnen de administratieve gebouwen, de werkplaatsen, de rustlokalen (depots) in de stations van de Belgische spoorwegen…, toegankelijk voor het personeel en eventuele bezoekers. Stationsgebouwen (publiek gedeelte) of openbare locaties zijn NIET inbegrepen in de concessie. - Het beschikbaar stellen van kwalitatieve koffieautomaten in “break zones” voor het personeel van de Belgische spoorwegen. Het bestek voorziet tevens een uitbreiding binnen B-Technics (werkplaatsen). Daarnaast bevat deze opdracht tevens 2 voorwaardelijke gedeelten, met name: - Herplaatsing van het aanbod (Coffee Corners en vending) in het nieuw Infrabel gebouw te Gent (08/2026) - Huidig ongekende uitbreidingen coffee corners
Internal identifier: PPP1J2-260/5176/2025/010/HR613
Type of procedure: Other single stage procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55510000 Canteen services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Vending machines & Break zones
Internal identifier: 2025/010/HR613_1