See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Autocar (autobuz M3, clasa III, 51 locuri) pentru transportul sportivilor in trafic narional si international
Description: Se va incheia un contract de furnizare Autocar (autobuz M3, clasa III, 51 locuri) pentru transportul sportivilor în trafic național și internațional –1 bucata - conform caietului de sarcini În acest sens, se dorește achiziționarea unui autocar, an fabricatie 2025, care să respecte minim standardul de poluare EURO 6 EEV, destinat transportului sportivilor Clubului. Autocarul va îndeplini toate condițiile tehnice și de siguranță pentru circulația pe drumurile publice din România, respectiv toate directivele, regulamentele și normele elaborate de Comunitatea Europeana care se referă la autovehicule de acest gen. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere ale ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere ale ofertelor este de 18 zile.
Internal identifier: 4305830_2025_PAAPP1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34121500 Coaches
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Autocar (autobuz M3, clasa III, 51 locuri) pentru transportul sportivilor în trafic național și internațional
Internal identifier: 1