2. Procedure
Procedure
Title: Europese aanbesteding schoonmaak en glasbewassing voor diverse locaties van gemeente Meppel
Description: Europese aanbesteding schoonmaak en glasbewassing voor diverse locaties van gemeente Meppel. Het betreft divers locaties met totaal ongeveer 21.500 m² vloeroppervlakte. (verdeeld over 2 percelen). Binnen de locatie zijn kantoren/vergaderruimten, sanitaire ruimten, leslokalen/opleidingsruimten, theaterzalen, sportruimten en verkeersruimten te onderscheiden. Geraamde waarde
Internal identifier: EA/ITX/2023/gemMeppel /01
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90919200 Office cleaning services
Additional classification (cpv): 90911300 Window-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1
Description: Schoonmaakonderhoud en glasbewassing diverse locaties Het betreft 16 locaties met totaal ongeveer 16.160 m² vloeroppervlakte. Binnen de locatie zijn kantoren/vergaderruimten, sanitaire ruimten, leslokalen/opleidingsruimten, theaterzalen, sportzalen en verkeersruimten te onderscheiden.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2
Description: Schoonmaakonderhoud en glasbewassing Het betreft 1 locatie met totaal ongeveer 5.150 m² vloeroppervlakte. Binnen de locatie zijn kantoren/vergaderruimten, sanitaire ruimten, en verkeersruimten te onderscheiden.
Internal identifier: 2