2. Procedure
Procedure
Title: Grijsonderhoud Voorne aan Zee
Description: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van maximaal twee overeenkomsten voor het uitvoeren van het integrale grijsonderhoud in Voorne aan Zee. Hierbij vindt de gemeente het belangrijk dat de aannemer(s) ervoor zorgen dat onderhoud op het gewenste niveau uitvoeren. Het grijsonderhoud bestaat uit: - Onkruidbeheersing op verharding (alle delen van de gemeente, inclusief hotspots, exclusief begraafplaatsen); - Vegen (exclusief hotspots); - Afvalbeheersing (exclusief aangewezen gebieden); - Reinigingsdiensten (exclusief aangewezen gebieden); - Graskanten snijden (harde kant, exclusief hotspots); - Opruimen weekmarkt Hellevoetsluis; - Flexibele inzet van medewerkers en/of materieel ter aanvulling van de werkzaamheden die gerelateerd zijn aan de scope van deze opdracht, die worden uitgevoerd door de eigen buitendienst. De hoeveelheid is bepaald in het RAW-bestek.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77314000 Grounds maintenance services
Additional classification (cpv): 77312100 Weed-killing services, 90610000 Street-cleaning and sweeping services, 90900000 Cleaning and sanitation services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel A: Hellevoetsluis-Noord, Oostvoorne, Rockanje, Tinte.
Description: De gebieden Hellevoetsluis-Noord, Oostvoorne, Rockanje, Tinte. De werkzaamheden zijn beschreven in het RAW-bestek. De omvang is bepaald in het RAW-bestek.
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 90600000 Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services
Additional classification (cpv): 77312100 Weed-killing services, 90900000 Cleaning and sanitation services
Options:
Description of the options: In het bestek zijn ook opties beschreven voor meerwerk.
Lot: LOT-0002
Title: Perceel B: Brielle, Hellevoetsluis-Zuid, Oudenhoorn, Vierpolders, Zwartewaal
Description: Dit betreft de gebieden Brielle, Hellevoetsluis-Zuid, Oudenhoorn, Vierpolders, Zwartewaal. De werkzaamheden zijn bepaald in het RAW-bestek. De hoeveelheid is bepaald in het RAW-bestek.
Internal identifier: 2