See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: IFA OCW 2025
Description: De aanbesteding IFA OCW 2025 heeft tot doel om een Raamovereenkomst te sluiten met één (1) Opdrachtnemer voor Perceel 1 en een Raamovereenkomst te sluiten met twee (2) Opdrachtnemers voor Perceel 2 op basis waarvan OCW overig en OCW DUO Uitzendkrachten kunnen inhuren. Het betreft inzet van Uitzendkrachten op alle voorkomende functies in de cao Rijk-schalen 1 t/m 12. De Uitzendkrachten kunnen worden ingezet op verschillende locaties in Nederland. 1.540.778 uur over de totale maximale looptijd van de raamovereenkomsten.
Internal identifier: IUC DJI/INEA/SBdJ/2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1: OCW-overig
Description: Een Raamovereenkomst met 1 Opdrachtnemer voor de inzet van Uitzendkrachten bij het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (OCW-overig, exclusief Dienst Uitvoering Onderwijs). Het betreft inzet van Uitzendkrachten op alle voorkomende functies in cao Rijk-schalen 1 t/m 12. De Uitzendkrachten kunnen worden ingezet op verschillende locaties in Nederland. Er is geen sprake van mini-competitie tussen meerdere opdrachtnemers. De geraamde inhuuromvang van Perceel 1 is 19.409 door Uitzendkrachten te werken uren op jaarbasis. 116.454 uur over de totale maximale looptijd van de Raamovereenkomst
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlengingsoptie(s)
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2: OCW - DUO
Description: Een Raamovereenkomst met 2 Opdrachtnemers voor de inzet van Uitzendkrachten bij het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (Dienst Uitvoering Onderwijs). Het betreft inzet van Uitzendkrachten op alle voorkomende functies in cao Rijk-schalen 1 t/m 12. De Uitzendkrachten kunnen worden ingezet op verschillende locaties in Nederland. Er is sprake van mini-competitie tussen beide opdrachtnemers. De geraamde inhuuromvang van Perceel 2 is 211.011 door Uitzendkrachten te werken uren op jaarbasis. 1.424.324 uur over de totale maximale looptijd van de Raamovereenkomst
Internal identifier: 2
870123-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – IFA OCW 2025
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Titel: IFA OCW 2025
Interne identificatiecode: IUC DJI/INEA/SBdJ/2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: OCW-overig
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsoptie(s)
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: OCW - DUO
Interne identificatiecode: 2