8893-2026 - Result
Slovakia – Protective and safety clothing – Osobné ochranné pracovné pomôcky (COVID-19)
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleOsobné ochranné pracovné pomôcky (COVID-19)
Descriptionjednotlivé zákazky vyhlasované v rámci zriadeného dynamického nákupného systému za posledné obdobie
Type of procedureRestricted
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 35113400 Protective and safety clothing
5. Lot
LotLOT-0001