2. Procedure
Procedure
Title: Demontaż i utylizacja istniejących 9 zasilaczy UPS typu. Chloride 90 NET z 720 akumulatorami „YUASA” typ. SWL 2500T oraz zakup, dostawa i wymiana zasilaczy UPS w wykonaniu modułowym, 720 akumulatorów oraz 2 urządzeń STS dużej mocy w układach zasilania gwarantowanego dla obiektu Komendy Głównej Policji usytuowanego przy ul. Barcicka 52/56.
Description: Przedmiotem zamówienia jest: Demontaż i utylizacja istniejących 9 zasilaczy UPS typu. Chloride 90 NET z 720 akumulatorami „YUASA” typ. SWL 2500T oraz zakup, dostawa i wymiana zasilaczy UPS w wykonaniu modułowym, 720 akumulatorów oraz 2 urządzeń STS dużej mocy w układach zasilania gwarantowanego dla obiektu Komendy Głównej Policji usytuowanego przy ul. Barcicka 52/56. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Previous notice: 648775-2025
Internal identifier: 163/Cir/25/EZ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, w którym w odpowiedzi na publiczne ogłoszenie o zamówieniu, oferty mogą składać wszyscy zainteresowani Wykonawcy. 2. Wykonawcy ponoszą wszelkie koszty związane z przygotowaniem i złożeniem oferty. Wykonawcy zobowiązują się nie podnosić jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu względem Zamawiającego. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 3. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, o której mowa w art. 227 ustawy Pzp. 4. Zamawiający przewiduje przeprowadzenie uprzedniej oceny ofert zgodnie z procedurą, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 5. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione. 6. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35100000 Emergency and security equipment
Additional classification (cpv): 31700000 Electronic, electromechanical and electrotechnical supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001