2. Procedure
Procedure
Title: 31169958: Het renoveren en in stand houden van het Spooldersluiscomplex in Zwolle.
Description: De opdrachtnemer dient in hoofdzaak de volgende werkzaamheden te verrichten: Instandhouding Gedurende de realisatiefase is Opdrachtnemer verantwoordelijk voor het functioneel houden, in stand houden, onderhouden en het oplossen van alle storingen en gebreken aan het systeem Complex Spooldersluis. Na oplevering van de renovatie van Complex Spooldersluis vindt er door Opdrachtnemer gedurende één jaar Meerjarig Onderhoud plaats. Renovatie Tijdens de realisatiefase zal Complex Spooldersluis in verschillende bouwfaseringen worden gerenoveerd. Aangezien er beperkt tijd is doordat Complex Spooldersluis niet langdurig buiten bedrijf gesteld kan worden dienen veel van de renovatiewerkzaamheden maximaal voorbereid te worden om de stremming(en) van Complex Spooldersluis en daarmee hinder voor de omgeving te beperken. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte omschrijving
Internal identifier: 31169958
Type of procedure: Competitive dialogue
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45240000 Construction work for water projects
Additional classification (cpv): 45220000 Engineering works and construction works, 45315100 Electrical engineering installation works, 45351000 Mechanical engineering installation works
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Het renoveren en in stand houden van het Spooldersluiscomplex in Zwolle
Description: Zie hoofdopdracht. Zie hoofdopdracht.
Internal identifier: 1