2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa 2 sztuk kontenerów dekontaminacyjnych ze sprzętem do dekontaminacji wraz z dodatkowym wyposażeniem na potrzeby realizacji zadań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuk kontenerów dekontaminacyjnych ze sprzętem do dekontaminacji wraz z dodatkowym wyposażeniem zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. c) posiadać komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej.
Previous notice: 644625-2025
Internal identifier: MT.2370.6.2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zgodnie z art. 138 ust. 4 - Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1. PZP
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35113000 Safety equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001