See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Služobná uniforma pre príslušníkov Mestskej polície hlavného mesta SR Bratislavy
Description: Predmetom zákazky je kúpa a dodanie služobnej uniformy doterajšieho dizajnu pre príslušníkov Mestskej polície hlavného mesta SR Bratislavy (ďalej aj „uniforma MsP BA“) – v zložení nohavice letné a zimné, bunda zimná a prechodná, košeľa s krátkym a dlhým rukávom, šiltovka vrátane nášiviek MsP BA. Úplný opis predmetu zákazky sa nachádza v prílohe č. 1 - Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Internal identifier: MAGS OVO 58381/2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35811200 Police uniforms
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Predmetom zákazky je kúpa a dodanie služobnej uniformy doterajšieho dizajnu pre príslušníkov Mestskej polície hlavného mesta SR Bratislavy (ďalej aj „uniforma MsP BA“) – v zložení nohavice letné a zimné, bunda zimná a prechodná, košeľa s krátkym a dlhým rukávom, šiltovka vrátane nášiviek MsP BA. Úplný opis predmetu zákazky sa nachádza v prílohe č. 1 – Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.