2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa urządzeń firewall oraz licencji w ramach rozbudowy platformy NGFW Cisco Firepower
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest: Zamówienie podstawowe: dostawa czterech Urządzeń (2x NGFW Firepower 4245 i 2 konsole FMC 4700) wraz z Oprogramowaniem firmy Cisco lub Urządzeń równoważnych, zgodnych ze wskazanymi przez Zamawiającego kryteriami stosowanymi w celu oceny równoważności (pkt VIII OPZ), instalacja oraz wstępna konfiguracja, zapewnienie wsparcia technicznego oraz gwarancji dla NGFW w okresie 12 miesięcy od dnia odbioru Urządzeń. Zamówienie w ramach prawa opcji: Świadczenie godzin eksperckich 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający w myśl art. 139 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE dalej „RODO”. 5. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy eZamówienia Urzędu Zamówień Publicznych - https://ezamowienia.gov.pl/pl/. 6. Zamawiający zastrzega, iż może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 7. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, według wymagań ściśle określonych w SWZ. 8. Zamawiający nie udzieli zamówienia jeśli zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dot. środków organizacyjnych w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (DZ. Urz. UE nr L 229/1 z 31.7.2014) oraz wykluczy Wykonawcę w przypadku zaistnienia co najmniej jednej z przesłanek wykluczenia określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1497 z późn. zm.) – w celu potwierdzenia braku postaw do wykluczenia należy złożyć wraz z ofertą oświadczenie stanowiące załącznik nr 8 do Formularza oferty. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie, oświadczenie składa każdy z Wykonawców. 9. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia w terminie 20 dni roboczych od dnia zawarcia umowy. 10. Dostarczony sprzęt będzie objęty 12 miesięczną gwarancją. 11. Zamówienie w ramach prawa opcji realizowane będzie w okresie obowiązywania gwarancji na dostarczony sprzęt.
Previous notice: 516586-2025
Internal identifier: COI-ZAK.262.36.2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment
Additional classification (cpv): 35120000 Surveillance and security systems and devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest: W ramach zamówienia podstawowego: (a) Rozbudowa sprzętowa oraz software’owa działającej u Zamawiającego PLATFORMY NGFW CISCO FIREPOWER o urządzenia i oprogramowanie spełniające warunki opisane w Opisie Przedmiotu Zamówienia, (b) Świadczenie usług wsparcia technicznego i serwisu gwarancyjnego - dla części stanowiącej rozbudowę, zgodnie z wymaganiami opisanymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia; W ramach prawa opcji: (c) świadczenie Godzin eksperckich opisanych w Opisie Przedmiotu Zamówienia.