98975-2026 - Result
Netherlands – Disaster recovery services – Europese Aanbesteding - 24x7 Monitoring Systemen en Ketens
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Europese Aanbesteding - 24x7 Monitoring Systemen en Ketens
Description: NDW beoogt een overeenkomst te sluiten met een opdrachtnemer die een aantal van haar missie kritische applicaties en verbindingen richting deze applicaties 24/7 gaat monitoren en daarop wanneer benodigd actie onderneemt richting afgesproken partijen. Aangezien de verwachte opdrachtsom van de overeenkomst tot het einde van de looptijd boven de drempel van € 143.000, - ligt, heeft Aanbestedende dienst gekozen voor de Europese openbare aanbestedingsprocedure overeenkomstig art. 2.26 Aw 2012. Er is om de volgende redenen gekozen voor het volgen van een openbare procedure:
Internal identifier: 20062025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72251000 Disaster recovery services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Perceel 1
Description: Deze overeenkomst is niet opgedeeld in percelen.
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 72253200 Systems support services
Options:
Description of the options: Duur van de overeenkomst De looptijd van de overeenkomst bedraagt een initiële periode van twee (2) jaar, met de mogelijkheid tot verlenging tot maximaal drie (3) keer één (1) jaar, telkens na schriftelijke overeenkomst tussen partijen