See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Acord-cadru de produse articole de echipament (oras)
Description: Furnizare articole de echipament (oras), conform cerintelor din documentatia de atribuire. Numarul zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 20. In masura in care solicitarile de clarificari sau informatii suplimentare au fost adresate in termenul de mai sus, raspunsul autoritatii contractante la aceste solicitari va fi transmis in a 11-a zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Internal identifier: 4193125_2022_PAAPD1375313
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35811300 Military uniforms
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Bluzon tercot elevi, studenți (băieți, fete)
Description: Bluzon tercot elevi, studenți (băieți, fete) Cantitati estimative (buc.): - acord-cadru: minima =5000; maxima = 26000 - pentru un singur contract-subsecvent: minima =2; maxima = 8700
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 18213000 Wind jackets
Lot: LOT-0002
Title: Bluzon textil cadre bărbați, femei
Description: Bluzon textil cadre bărbați, femei Cantitati estimative (buc.): - acord-cadru: minima =5000; maxima = 34000 - pentru un singur contract-subsecvent: minima =1; maxima = 12000
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 18200000 Outerwear
Lot: LOT-0003
Title: Costum de vară din tercot pentru oraș studenți și elevi din forțele terestre, aeriene și navale
Description: Costum de vară din tercot pentru oraș studenți și elevi din forțele terestre, aeriene și navale Cantitati estimative (buc.): - acord-cadru: minima =4000; maxima = 18000 - pentru un singur contract-subsecvent: minima =2; maxima = 7000
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Parpalac bărbați, femei
Description: Parpalac bărbați, femei Cantitati estimative (buc.): - acord-cadru: minima =4000; maxima = 23000 - pentru un singur contract-subsecvent: minima =1; maxima = 8000
Internal identifier: 4
Main classification (cpv): 18223100 Blazers
Lot: LOT-0005
Title: Pulover cu epoleți (oraș)
Description: Pulover cu epoleți (oraș) Cantitati estimative (buc.): - acord-cadru: minima =9000; maxima = 51000 - pentru un singur contract-subsecvent: minima =1; maxima = 16000
Internal identifier: 5
Main classification (cpv): 18235100 Pullovers
Lot: LOT-0006
Title: Tricou alb cu mânecă scurtă
Description: Tricou alb cu mânecă scurtă Cantitati estimative (buc.): - acord-cadru: minima =25000; maxima = 149000 - pentru un singur contract-subsecvent: minima =1; maxima = 52000
Internal identifier: 6
Main classification (cpv): 18331000 T-shirts
Lot: LOT-0007
Title: Cravată pentru cadre
Description: Cravată pentru cadre Cantitati estimative (buc.): - acord-cadru: minima =6000; maxima = 48000 - pentru un singur contract-subsecvent: minima =1; maxima = 16000
Internal identifier: 7
Main classification (cpv): 18423000 Ties
Lot: LOT-0008
Title: Curea
Description: Curea Cantitati estimative (buc.): - acord-cadru: minima =8000; maxima = 47000 - pentru un singur contract-subsecvent: minima =1; maxima = 16000
Internal identifier: 8
Main classification (cpv): 19212510 Webbing straps
Lot: LOT-0009
Title: Eghileți
Description: Eghileți Cantitati estimative (buc.): - acord-cadru: minima =3000; maxima = 22000 - pentru un singur contract-subsecvent: minima =1; maxima = 6000
Internal identifier: 9
Main classification (cpv): 18420000 Clothing accessories
Lot: LOT-0010
Title: Fular
Description: Fular Cantitati estimative (buc.): - acord-cadru: minima =7000; maxima = 44000 - pentru un singur contract-subsecvent: minima =1; maxima = 17000
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Petlițe pentru elevi și studenți
Description: Petlițe pentru elevi și studenți Cantitati estimative (buc.): - acord-cadru: minima =6000; maxima = 25000 - pentru un singur contract-subsecvent: minima =1; maxima = 9000
Internal identifier: 11
Main classification (cpv): 18140000 Workwear accessories