125233-2025 - Licitación
España – Vehículos de motor para el transporte de mercancías – La Ràpita- Contracte pel subministrament de vehicles elèctrics en substitució de vehicles amb combustible fòssil.
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: La Ràpita- Contracte pel subministrament de vehicles elèctrics en substitució de vehicles amb combustible fòssil.
Descripción: El present plec regeix les condicions del contracte de subministrament per a l’adquisició de diversos vehicles elèctrics amb combustible fòssil, en cinc lots diferents, podent licitar els participants per un dels lots o bé per dos ó més o bé per tots s conjuntament, essent aquests els següents: LOT 1 – Subministrament (1 unitat) (Secció Recollida cartró) – Furgó elèctric. LOT 2 – Subministrament (1 unitat) (Secció Jardineria) – Furgó elèctric combi. LOT 3 – Subministrament (2 unitats) (Secció Jardineria i Obres) - Furgó elèctric. LOT 4 – Subministrament (2 unitats) (Secció Serveis Tècnics) – Turisme elèctric. LOT 5 – Subministrament (1 unitat) (Secció Inspecció) – SUV Vehicle elèctric. *La participació en la licitació del lot 3 i/o lot 4,comporta el subministrament dels 2 vehicles inclosos en cada un d’ells, no podent només subministrar un dels vehicles, essent objecte d’exclusió en aquest cas. Correspondrà al contractista la realització de quantes accions calgui per tal de lliurar el vehicle de nova matriculació, degudament equipat i segons els requisits definits en aquest plec, i al plec de condicions tècniques, així com també havent satisfet els impostos que gravin els mateixos.
Identificador interno: 475/2025|
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34130000 Vehículos de motor para el transporte de mercancías
Clasificación adicional (cpv): 34111200 Automóviles de turismo
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: LOT 1. Secció Recollida cartró. Vehicles a motor pel transport de mercaderies.
Descripción: LOT 1 – Subministrament (1 unitat) (Secció Recollida cartró) – Furgó elèctric.
Identificador interno: LOT1
Lote: LOT-0002
Título: LOT 2. Secció Jardineria. Furgó elèctric combi.
Descripción: LOT 2 – Subministrament (1 unitat) (Secció Jardineria) – Furgó elèctric combi.
Identificador interno: LOT2
Lote: LOT-0003
Título: LOT 3. Secció Jardineria i obres. Furgó elèctric.
Descripción: LOT 3 – Subministrament (2 unitats) (Secció Jardineria i Obres) - Furgó elèctric.
Identificador interno: LOT3
Clasificación principal (cpv): 34111200 Automóviles de turismo
Lote: LOT-0004
Título: LOT 4. Secció Serveis Tècnics. Turisme elèctric.
Descripción: LOT 4 – Subministrament (2 unitats) (Secció Serveis Tècnics) – Turisme elèctric.
Identificador interno: LOT4
Lote: LOT-0005
Título: LOT 5. Secció Inspecció. SUV vehicle elèctric.
Descripción: LOT 5 – Subministrament (1 unitat) (Secció Inspecció) – SUV Vehicle elèctric.
Identificador interno: LOT5