2. Procedimiento
Procedimiento
Título: prestació dels serveis de recollida, assistència veterinària i allotjament d’animals perduts i abandonats.
Descripción: prestació dels serveis de recollida, assistència veterinària i allotjament d’animals perduts i abandonats.Els animals objecte del servei són principalment:Animals domèstics, Espècies ramaderes, Espècies silvestres domesticades o no, i espècies exòtiques protegides o no protegides, tramitació ordinària i procediment obert i sense divisió en lots
Identificador interno: 2025/21
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 98380000 Servicios de perrera
Clasificación adicional (cpv): 98390000 Otros servicios
5. Lote
Lote: LOT-0000