See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per a la redacció del projecte bàsic i executiu i la posterior direcció d’obra de les obres de nova construcció Institut Escola 2L a Viladecans. Clau: SNA-20222
Descripción: Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per a la redacció del projecte bàsic i executiu i la posterior direcció d’obra de les obres de nova construcció Institut Escola 2L a Viladecans. Clau: SNA-20222
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71242000 Elaboración de proyectos y diseños, presupuestos
5. Lote
Lote: LOT-0000