196368-2026 - Resultados
España – Elaboración de proyectos y diseños, presupuestos – Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per a la redacció del projecte bàsic i executiu i la posterior direcció de les obres de reforma de l'immoble de Torre Muñoz situat al Passeig de Gràcia 105 de Barcelona. Clau: ECO-23314
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per a la redacció del projecte bàsic i executiu i la posterior direcció de les obres de reforma de l'immoble de Torre Muñoz situat al Passeig de Gràcia 105 de Barcelona. Clau: ECO-23314
Descripción: Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per a la redacció del projecte bàsic i executiu i la posterior direcció de les obres de reforma de l'immoble de Torre Muñoz situat al Passeig de Gràcia 105 de Barcelona. Clau: ECO-23314
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71242000 Elaboración de proyectos y diseños, presupuestos
5. Lote
Lote: LOT-0000