229707-2025 - Resultados
España – Material para pruebas objetivas psicológicas – Serveis d’elaboració, subministrament de material i correcció de les proves psicotècniques i de coneixements dels processos de selecció i de promoció interna impulsats per la Gerència de persones, Organització i Administració electrònica
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Serveis d’elaboració, subministrament de material i correcció de les proves psicotècniques i de coneixements dels processos de selecció i de promoció interna impulsats per la Gerència de persones, Organització i Administració electrònica
Descripción: Serveis d’elaboració, subministrament de material i correcció de les proves psicotècniques i de coneixements dels processos de selecció i de promoció interna impulsats per la Gerència de persones, Organització i Administració electrònica
Identificador interno: 24001850
Tipo de procedimiento: Abierto
Principales características del procedimiento: Ver PCAP
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33156000 Material para pruebas objetivas psicológicas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Serveis d’elaboració, subministrament de material i correcció de les proves psicotècniques i de coneixements dels processos de selecció i de promoció interna impulsats per la Gerència de persones, Organització i Administració electrònica.
Descripción: Serveis d’elaboració, subministrament de material i correcció de les proves psicotècniques i de coneixements dels processos de selecció i de promoció interna impulsats per la Gerència de persones, Organització i Administració electrònica.