229933-2026 - Resultados
España – Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de edificios – SERVEIS DE MANTENIMENT DELS SISTEMES DE CLIMATITZACIÓ I VENTILACIÓ DE LES INSTAL·LACIONS GESTIONADES PER VILADECANS QUALITAT, S.L., I SPM VILADECANS MEDITERRÀNIA, S.L.
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: SERVEIS DE MANTENIMENT DELS SISTEMES DE CLIMATITZACIÓ I VENTILACIÓ DE LES INSTAL·LACIONS GESTIONADES PER VILADECANS QUALITAT, S.L., I SPM VILADECANS MEDITERRÀNIA, S.L.
Descripción: SERVEIS CONSISTENTS EN EL MANTENIMENT PREVENTIU I CORRECTIU DELS SISTEMES DE CLIMATITZACIÓ I VENTILACIÓ DE LES INSTAL·LACIONS GESTIONADES PER VILADECANS QUALITAT, S.L. I LA SPM VILADECANS MEDITERRÀNIA, S.L.
Anuncio anterior: 299166-2025
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50700000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de edificios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: LOT 1 - MANTENIMENT DELS SISTEMES DE CLIMATITZACIÓ DE LES INSTAL·LACIONS ESPORTIVES DE VIQUAL
Descripción: Serveis de Manteniment Preventiu i Correctiu dels Sistemes de Calefacció i ACS i dels Sistemes de Climatització i Ventilació de les instal·lacions esportives i culturals gestionades per VIQUAL
Lote: LOT-0002
Título: LOT 2 - SERVEIS DE MANTENIMENT DELS SISTEMES DE CLIMATITZACIÓ I VENTILACIÓ DELS APARCAMENTS DE VIQUAL
Descripción: Serveis de Manteniment Preventiu i Correctiu dels Sistemes de Climatització i Ventilació dels aparcaments gestionats per VIQUAL
Lote: LOT-0003
Título: LOT 3 - SERVEIS DE MANTENIMENT DELS SISTEMES DE CLIMATITZACIÓ I VENTILACIÓ DE LES OFICINES DE VIMED
Descripción: Serveis de Manteniment Preventiu i Correctiu dels Sistemes de Climatització i Ventilació de les oficines gestionades per VIMED