2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Pròrroga obligatòria del contracte núm. CONTR 2023 6270 de subministrament d'energia elèctrica pels locals i edificis del SOIB
Descripción: Pròrroga obligatòria del contracte núm. CONTR 2023 6270 de subministrament d'energia elèctrica pels locals i edificis del SOIB
Anuncio anterior: 318323-2023
Identificador interno: PRO11 2024 2031
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 09310000 Electricidad
5. Lote
Lote: LOT-0000