2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Contratación dunha póliza de seguro de danos materiais do Concello de Ferrol
Descripción: O presente contrato ten por obxecto a subscrición, polo Concello de Ferrol (tomador), dunha póliza de seguro de riscos e danos materiais que poidan sufrir os bens mobles e inmobles (continente, contido e existencias) que forman parte do patrimonio do Concello de Ferrol. As prestacións obxecto do contrato realizaranse de acordo coa descrición, características e especificacións que se conteñen con PPT redactado polo entón xefe de Servizo do departamento promotor en data 10.04.2026.
Identificador interno: AVH 02002 26/17
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66515000 Servicios de seguros de daños
5. Lote
Lote: LOT-0000