2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Servizo de limpeza integral das instalacións educativas do centro público integrado (CPI) Castro Baxoi no Concello de Miño (A Coruña) que depende da Consellería de Educación, Ciencia, Universidades e Formación Profesional.EDU-2026-0034
Descripción: Servizo de limpeza integral das instalacións educativas do centro público integrado (CPI) Castro Baxoi no Concello de Miño (A Coruña) que depende da Consellería de Educación, Ciencia, Universidades e Formación Profesional. EDU-2026-0034
Identificador interno: EDU-2026-0034
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90919300 Servicios de limpieza de escuelas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Servizo de limpeza integral das instalacións educativas do centro público integrado (CPI) Castro Baxoi no Concello de Miño (A Coruña) que depende da Consellería de Educación, Ciencia, Universidades e Formación Profesional
Descripción: Servizo de limpeza integral das instalacións educativas do centro público integrado (CPI) Castro Baxoi no Concello de Miño (A Coruña) que depende da Consellería de Educación, Ciencia, Universidades e Formación Profesional