See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Fórmules enteral i material necessari per a la seva administració, per a l’Hospital Universitari de Bellvitge
Descripción: Fórmules enteral i material necessari per a la seva administració, per a l’Hospital Universitari de Bellvitge
Anuncio anterior: 492889-2025
Identificador interno: CS/AH02/1101441860/26/AMUP
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33692300 Productos de nutrición enteral
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Lot 1 - Fórmula completa normocalòrica normoproteica, presentació envàs plàstic 500 ml
Descripción: Lot 1 - Fórmula completa normocalòrica normoproteica, presentació envàs plàstic 500 ml
Opciones:
Descripción de las opciones: Possible pròrroga de 24meses
Lote: LOT-0007
Título: Lot 2 - Fórmula completa normocalòrica normoproteica neutra sense fibra. Pols
Descripción: Lot 2 - Fórmula completa normocalòrica normoproteica neutra sense fibra. Pols
Lote: LOT-0008
Título: Lot 3 - Fórmula normoproteica, hipercalòrica sense fibra, presentació envàs 500 ml
Descripción: Lot 3 - Fórmula normoproteica, hipercalòrica sense fibra, presentació envàs 500 ml
Lote: LOT-0009
Título: Lot 4 - Fórmula normoproteica, hipercalòrica, saboritzada, sense fibra. Envàs 200-250 m
Descripción: Lot 4 - Fórmula normoproteica, hipercalòrica, saboritzada, sense fibra. Envàs 200-250 m
Lote: LOT-0010
Título: Lot 5 - Fórmula normo/hiperproteica, molt hipercalòrica saboritzada sense fibra. Envàs 200-250 ml
Descripción: Lot 5 - Fórmula normo/hiperproteica, molt hipercalòrica saboritzada sense fibra. Envàs 200-250 ml
Lote: LOT-0011
Título: Lot 6 - Fórmula normoproteica, hipercalòrica amb mescla de fibres. Envàs 500 ml
Descripción: Lot 6 - Fórmula normoproteica, hipercalòrica amb mescla de fibres. Envàs 500 ml
Lote: LOT-0012
Título: Lot 7 - Fórmula normoproteica, hipercalòrica saboritzada amb fibra. Envàs 200-250 ml
Descripción: Lot 7 - Fórmula normoproteica, hipercalòrica saboritzada amb fibra. Envàs 200-250 ml
Lote: LOT-0013
Título: Lot 8 - Fórmula normoproteica, molt hipercalòrica saboritzada amb fibra. Envàs 200-250 ml
Descripción: Lot 8 - Fórmula normoproteica, molt hipercalòrica saboritzada amb fibra. Envàs 200-250 ml
Lote: LOT-0014
Título: Lot 9 - Fórmula moderadament hipercalòrica hiperproteica sense fibra. Envàs 500 ml
Descripción: Lot 9 - Fórmula moderadament hipercalòrica hiperproteica sense fibra. Envàs 500 ml
Lote: LOT-0015
Título: Lot 10 - Fórmula molt hipercalòrica hiperproteica sense fibra. Envàs 500 ml
Descripción: Lot 10 - Fórmula molt hipercalòrica hiperproteica sense fibra. Envàs 500 ml
Lote: LOT-0016
Título: Lot 11 - Fórmula moderadament hipercalòrica hiperproteica sense fibra, saboritzada presentació envàs 200-250 ml
Descripción: Lot 11 - Fórmula moderadament hipercalòrica hiperproteica sense fibra, saboritzada presentació envàs 200-250 ml
Lote: LOT-0017
Título: Lot 12 - Fórmula moderadament hipercalòrica hiperproteica amb fibra. Envàs 500 ml
Descripción: Lot 12 - Fórmula moderadament hipercalòrica hiperproteica amb fibra. Envàs 500 ml
Lote: LOT-0018
Título: Lot 13 - Fórmula hiperproteica hipercalòrica saboritzada amb fibra de textura mel. Envàs 200-250 ml
Descripción: Lot 13 - Fórmula hiperproteica hipercalòrica saboritzada amb fibra de textura mel. Envàs 200-250 ml
Lote: LOT-0019
Título: Lot 14 - Fórmula hiperproteica hipercalòrica saboritzada amb fibra. Envàs 200#250 ml
Descripción: Lot 14 - Fórmula hiperproteica hipercalòrica saboritzada amb fibra. Envàs 200#250 ml
Lote: LOT-0020
Título: Lot 15 - Fórmula hipercalòrica, amb molt alt contingut proteic, amb fibra, neutra. Envàs 500 ml plàstic
Descripción: Lot 15 - Fórmula hipercalòrica, amb molt alt contingut proteic, amb fibra, neutra. Envàs 500 ml plàstic
Lote: LOT-0021
Título: Lot 16 - Fórmula hiperproteica inmunomoduladora enriquida amb arginina, RNA i omega-3 saboritzada. Envàs 500 ml plàstic
Descripción: Lot 16 - Fórmula hiperproteica inmunomoduladora enriquida amb arginina, RNA i omega-3 saboritzada. Envàs 500 ml plàstic
Lote: LOT-0022
Título: Lot 17- Fórmula hipercalòrica, hiperproteica inmunomoduladora enriquida amb arginina, RNA i omega-3, saboritzada. Envàs plàstic de 200-250ml
Descripción: Lot 17- Fórmula hipercalòrica, hiperproteica inmunomoduladora enriquida amb arginina, RNA i omega-3, saboritzada. Envàs plàstic de 200-250ml
Lote: LOT-0023
Título: Lot 18 - Fórmula normocalòrica, normoproteica saboritzada amb mescla de fibres. Envàs plàstic 500 mL
Descripción: Lot 18 - Fórmula normocalòrica, normoproteica saboritzada amb mescla de fibres. Envàs plàstic 500 mL
Lote: LOT-0024
Título: Lot 19 - Fórmula hipercalòrica hiperproteica neutra amb mescla de fibres. Envàs plàstic 500 mL.
Descripción: Lot 19 - Fórmula hipercalòrica hiperproteica neutra amb mescla de fibres. Envàs plàstic 500 mL.
Lote: LOT-0025
Título: Lot 20 - Fórmula hipercalòrica hiperproteica saboritzada amb mescla de fibres. Envàs plàstic 200-250 mL.
Descripción: Lot 20 - Fórmula hipercalòrica hiperproteica saboritzada amb mescla de fibres. Envàs plàstic 200-250 mL.
Lote: LOT-0026
Título: Lot 21- Fórmula hipercalòrica hiperproteica saboritzada amb textura crema amb mescla de fibres. Envàs plàstic 125 - 200 g
Descripción: Lot 21- Fórmula hipercalòrica hiperproteica saboritzada amb textura crema amb mescla de fibres. Envàs plàstic 125 - 200 g
Lote: LOT-0027
Título: Lot 22- Fórmula hipercalòrica, hipoproteica baix en potassi, saboritzada. Envàs 125# 150mL plàstic
Descripción: Lot 22- Fórmula hipercalòrica, hipoproteica baix en potassi, saboritzada. Envàs 125# 150mL plàstic
Lote: LOT-0028
Título: Lot 23- Fórmula hipercalòrica, normoproteica, baixa en potassi, saboritzada. Envàs 125 -150mL plàstic
Descripción: Lot 23- Fórmula hipercalòrica, normoproteica, baixa en potassi, saboritzada. Envàs 125 -150mL plàstic
Lote: LOT-0029
Título: Lot 24 - Fórmula hipercalòrica, normoproteica, baixa en potassi, saboritzada. Envàs 500 mL plàstic
Descripción: Lot 24 - Fórmula hipercalòrica, normoproteica, baixa en potassi, saboritzada. Envàs 500 mL plàstic
Lote: LOT-0030
Título: Lot 25 - Fórmula hipercalòrica, hiperproteica , saboritzada. Envàs 500 mL plàstic
Descripción: Lot 25 - Fórmula hipercalòrica, hiperproteica , saboritzada. Envàs 500 mL plàstic
Lote: LOT-0031
Título: Lot 26- Fórmula hipercalòrica, normoproteica, sense greixos, saboritzada. Envàs 200- 250 mL
Descripción: Lot 26- Fórmula hipercalòrica, normoproteica, sense greixos, saboritzada. Envàs 200- 250 mL
Lote: LOT-0032
Título: Lot 27 - Fórmula moderadament hipercalòrica, normoproteica, saboritzada. Envàs plàstic 500 mL.
Descripción: Lot 27 - Fórmula moderadament hipercalòrica, normoproteica, saboritzada. Envàs plàstic 500 mL.
Lote: LOT-0033
Título: Lot 28 - Fórmula normocalórica, hiperproteica, saboritzada amb fibra. Envàs 200 mL
Descripción: Lot 28 - Fórmula normocalórica, hiperproteica, saboritzada amb fibra. Envàs 200 mL
Lote: LOT-0034
Título: Lot 29 - Suplement hiperproteic hipercalòric saboritzat en textura crema (crema)
Descripción: Lot 29 - Suplement hiperproteic hipercalòric saboritzat en textura crema (crema)
Lote: LOT-0035
Título: Lot 30 - Suplement proteic, saboritzat, en pols.
Descripción: Lot 30 - Suplement proteic, saboritzat, en pols.
Lote: LOT-0036
Título: Lot 31 - Mòdul espessidor
Descripción: Lot 31 - Mòdul espessidor
Lote: LOT-0037
Título: Lot 32 - Mòdul de proteïna en pols, Flascó
Descripción: Lot 32 - Mòdul de proteïna en pols, Flascó
Lote: LOT-0038
Título: Lot 33 - Mòdul de proteïna en pols, unidosi, en sobre
Descripción: Lot 33 - Mòdul de proteïna en pols, unidosi, en sobre
Lote: LOT-0039
Título: Lot 34 - Oli MCT
Descripción: Lot 34 - Oli MCT
Lote: LOT-0040
Título: Lot 35 - AA ramificats
Descripción: Lot 35 - AA ramificats
Lote: LOT-0041
Título: Lot 36 - Arginina pols sobre
Descripción: Lot 36 - Arginina pols sobre
Lote: LOT-0042
Título: Lot 37- Glutamina pols sobre
Descripción: Lot 37- Glutamina pols sobre
Lote: LOT-0043
Título: Lot 38 - Citrulina pols
Descripción: Lot 38 - Citrulina pols
Lote: LOT-0044
Título: Lot 39 - Lisina pols
Descripción: Lot 39 - Lisina pols
Lote: LOT-0045
Título: Lot 41- Sistema d'infusió de nutrició enteral per bomba
Descripción: Lot 41- Sistema d'infusió de nutrició enteral per bomba
Lote: LOT-0046
Título: Lot 42- Línia administració per gravetat
Descripción: Lot 42- Línia administració per gravetat
Lote: LOT-0047
Título: Lot 43 - Dieta líquida a base d´hidrats de carboni, per a preparació quirúrgica
Descripción: Lot 43 - Dieta líquida a base d´hidrats de carboni, per a preparació quirúrgica
Lote: LOT-0048
Título: Lot 44 - Fórmula hipercalòrica i hiperproteica, amb mescla de fibra, saboritzada. Envàs plàstic, liquida de 500 mL
Descripción: Lot 44 - Fórmula hipercalòrica i hiperproteica, amb mescla de fibra, saboritzada. Envàs plàstic, liquida de 500 mL
Lote: LOT-0049
Título: Lot 45 - Dieta líquida nutricionalment complerta, d’alt contingut en greixos i baix en hidrats de carboni
Descripción: Lot 45 - Dieta líquida nutricionalment complerta, d’alt contingut en greixos i baix en hidrats de carboni
Lote: LOT-0050
Título: Lot 40- Substitut làctic sense proteïna
Descripción: Lot 40- Substitut làctic sense proteïna